1

Téma: Scouts Guide to the Zombie apocalypse

https://i.ytimg.com/vi/KLa1QCVqWzs/hqdefault.jpg
Myslím, že taktický nožík na obrázku vypovídá mnohé. Zkuste kouknout ještě na trailer, jestli vás tři scouti a jedna striptérka dostatečně zaujmou. smile

CSFD: http://www.csfd.cz/film/375224-scouts-g … pse/videa/

+ zobrazit spoiler

Minimálně zombie kočky!

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

2

Re: Scouts Guide to the Zombie apocalypse

To vypadá zajímavě, ani to nepůsobí tak béčkově-céčkově jako většina zombie filmů. A rejža taky nevypadá na uplného odpaďáka. Tohle budu určitě sledovat, díky. smile

Můj blogísek, kde uspokojuji mou potřebu psát. Snad se někdy dostanu i k zombie tématice. <3

3

Zatím bych to tipoval, že to oběhne i pár kin. U nás tedy určitě ne, ale rovnou na kazety to asi nepůjde.

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

4

Dle csfd to na Slovensku budou mít...  "V kinech od:     31.12.2015 Barracuda Movie "
Myslím, že se to dostane do vybraných kin i k nám... tyhle indie kousky často bývají ve vybraných kinech 1x jenom třeba. Nějaký ten týden před premierou by na csfd měl být program Slovenských kin, tak třeba se tam objeví i česká, doufejme. smile

Můj blogísek, kde uspokojuji mou potřebu psát. Snad se někdy dostanu i k zombie tématice. <3

5

Nějaký malý kino by to mohlo promítat.... třeba Art v Brně :3

Man ska aldrig visa hundar att man är rädd. För då hugger de. (Samma gäller de levande döda.)

6

Já teď chodím docela často do Scaly a tam tipuji, že by to mohlo taky bejt. Jenže sledovat programy nějak nestíhám. smile

7

Viděl jsem a vzhledem k tomu co se poslední dobou vytváří za nekoukatelné zombie sračky tak je tento film spolu s cooties relativní nadprůměr.

8

Sakra, to byla ale sračka. Teda, sračka jako sračka, ne sračka jako sračka. To znamená, že to nebylo tak špatný. Dost mi to připomíná film, kterej jsem s kámošem (někdy ve 13) vymyslel. Samozřejmě bychom v něm byli my ti hlavní hrdinové. Protože scéna, kdy žhavá třicítka chce po teenagerovi, aby ji líbal, by odpovídala tomu, co bychom si do scénáře v tom věku napsali.
Ale za zhlédnutí to stojí.

Don't be afraid to take a ride on the rape train.
I know mistakes were made. Some died on the rape train.
And there are still a lot of people that need to die. Come aboard, you will feel the reasons why.
Nobody wants to take a ride on the rape train. And still they find themselves inside of the rape train.

9

Ouk.

Děkuji za kvalitní recenzi. smile