1

Téma: Z Nation

Chystá se novej seriál jménem Z Nation, první díl bude odvysílán už 12 září, tak jsem zvědav.

Info:
http://en.wikipedia.org/wiki/Z_Nation

Trailer:
https://www.youtube.com/watch?v=iqbHm6RTHHM

TERMINUS – Those who arrive survive.Sanctuary for all, community for all.

2

Re: Z Nation

Oky, seriálu nikdy není dost! smile

Trailer se kouknu až večer. Tak jsem zvědav jak moc lacině to bude působit. smile

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

3

Styl 28mičky - to je hezký. Od Syfy to sice bude trošku levnější, ale věřím, že koukatelný a zajímavý to bude. smile

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

4

WOW
Tak jsem to právě zkouknul, ještě teda nejsou ani anglické titulky, ale nevadí, na 95% jsem tomu rozuměl.

Officiální popis:
Tři roky poté, co svět napadl zákeřný zombie virus, existuje pro lidstvo poslední záchrana. Skrývá se v krvi jediného člověka, který přežil kousnutí zombie. Tým docela obyčejných lidí ho nyní musí odvézt z New Yorku do Kalifornie, kde někde leží poslední laboratoř, která je schopná z krve vytáhnout protilátku a apokalypsu zastavit. Seriál Z Nation sestává z jedné série o třinácti epizodách.

Od Syfy jsem neočekával něco takového. Vůbec se toho nebojí a brutalita a akce se snad nezastavuje. Trošku mám možná problém s rychlými zombie,  ale to je takový detail.

Popis prvního dílu, snad tu nenapíšu nějaký spoiler:
Vše začíná ve vězení, kde se právě dostanou dva vojáci, utíkající před hordou zombie. Ve vězení je menší tým vědců a 3 vězni, na kterých dělají pokusy s protilátkou. Samozřejmě se vše zvrtne a zombie se dostanou dovnitř, pár umře, pár uteče...
Poté se děj přesouvá o tři roky později, kde vidíme nějaký kemp přeživších, kam zrovna přijela skupinka z vězení, která vysvětluje že se musí dostat do Kalifornie, jelikož maj člověka imunního, viz. popis.
Jsou tedy na cestě a zastaví se v nějaké základně, kde měli doplnit zásoby, leč je trošku vybrakovaná.Nicméně najdou opět nějaké přeživší.
Tato skupinka se pak přesouvá dál směrem do Kalifornie.
Během celého dílu na nás také párkrát koukne nějakej voják-operátor který je kdesi v základně kdovíkde a komunikuje s vojákem, který se stará o imunního.

Za mě tak 8/10, partička je to zajímavá, trošku tam vidím Ricka (vůdce) a Hersela (starý týpek) , rozhodně tomu dám šanci jelikož to vypadá fakt dobře.

A pamatujte: co se stává s

+ zobrazit spoiler

černochy v zombie filmech? big_smile

5

Paráda.

Právě nějaký povedený seriál s rychlími zombáky mi chyběl... A 28 months later už se asi nikdy nedočkáme. Tak snad to bude fajn náhrada...

Jinak, pokud jsi neviděl - tak se určitě koukni na Deadset - to je takový krátký a hodně peckový zombie seriál. http://www.csfd.cz/film/247408-dead-set/

http://imageserver.moviepilot.com/f557a1a0-bb8d-4e8c-892b-9012bce7a6db-watch-syfy-s-twd-z-nation-is-coming.jpeg?width=770&height=433

6

Ten jsem viděl v rámci Zombíka Filmíka big_smile Ten byl taky dobrý no, škoda že jen takový miniseriál.

7

Tak som to kukol.... rozpočet asi taký skromnejší, ale nevadí, je to celkom pozerateľné a dokedy príde ďalšia séria TWD, tak budem mať dostatok duševnej potravy. V rámci žánru postapo/survival fajn, len dúfam, že to neskĺzne do medziľudských vzťahov ako nejaká venezuelská telenovela.

+ zobrazit spoiler

Akurát by ma tak zaujímalo ako mohlo to zombie bábo niekoho pohrýzť, však také malé deti nemajú zuby

maybe old, but certainly not obsolete

8

No druhej díl, dneska už 1080 a s titulkama, hned lepší big_smile
Dnešní díl teda ještě akčnější a nabitější, trochu se rozvíjí příběh a začíná se mi to líbit více smile

Jinak v prvním díle bylo

+ zobrazit spoiler

zombí bejby

a v tomhle rovnou

+ zobrazit spoiler

zombe doge

9

Kouká na to někdo kromě mě a Rodneyho?
Dneska třetí díl, každej snad víc WTF než ten předchozí. Nicméně stále mi to přijde takové umělé, ale což smile

10

Já zatím ne, ale chystám se... Jen jsem chtěl počkat na více dílů za sebou. Kdyby mě to náhodou moc chytlo tak abych nemusel čekat. big_smile

Už jsem fááákt hodně dlouho na žádný seriál nekoukal - nějaký ten měsíc... A zrovna minulý týden jsem sjel celou poslední řadu Misfits během jedné noci. smile

Tak třeba to tady bude podobný. Jen na Walking dead chci koukat průběžně.

11 Naposledy upravil: Luna (29.9.2014 16:33:50)

tak jsem shlédl ten Dead Set a docela dobrý ... big_smile

co se týká Z-Nation ... taky dobrý ... jen nechápu proč:

+ zobrazit spoiler

1) Nechápu proč jsou Zombící někdy jako blesk a někdy jako šneci ...
2) takovou misi 100% armáda nezajistila vrtulníkem ...
3) trochu mě štve ten imunní chlápek... tou paranoiou  :-)
4) plýtvání municí...

jinak celkem ok

:-D

12

Ymeris napsal:

WOW
Za mě tak 8/10, partička je to zajímavá, trošku tam vidím Ricka (vůdce) a Hersela (starý týpek) , rozhodně tomu dám šanci jelikož to vypadá fakt dobře.

ve třetím díle je už i guvernér ... big_smile

13

Původně jsem chtěl o tomto seriálu něco napsat, vyčíst mu nedostatky apod. Po čtvrtém díle (a upoutávce na pátý) jsem si ale uvědomil, že by to byla jen ztráta času. Tento seriál je naprostá katastrofa.

When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.

14

No tak ...  po shlédnutí 4tého dílu jsem na rozpacích zda to tvůrci myslí smrtelně vážně, nebo je to jakási odlehčená s nadsázkou vzatá poloparodie.
Díl 4:  v polospoilerech
rozpadlý VW Brouk jede  po silnici v Saint Tropez veze x lidí někdy není vidět ani ven ... v díle se potká  několik "náhodných" komunit ... které nastřídačku umírají .. nelogičností jak lidi tvrdí jako skála, kteří přežívají x let.. najednou zemřou kvůli  asi 5ti Z ...  UF ... nastavovaná, skoro romantická zhulovací scéna ve ventilaci ... nebo podobná sociální scéna jak chatuju na ksichtknize sám se sebou?

jako výplň čekání na TWD se to ale dá vydržet ... ale už to beru jako parodii ... Deadset byl taky trochu parodie

ten můj příspěvek teď nedává moc smysl ... asi jako tenhle seriál ... smile
no to je fuk ...  big_smile

15

První díl je úspěšně za mnou a na jednu stranu mě to dokonce mile překvapilo.

Masky jsou dobré.
Efekty občas ujedou.

Běhání po lese bylo divně natočení.
Scénka s kladivem mi přišla velmi povedená.

A zombie

+ zobrazit spoiler

dítko a jeho důsledky jsem nechápal. big_smile

Občas je to docela úsměvný. big_smile

16

Tož co? Koukáte na to ještě pořád někdo anebo jste to prostě s návratem TWD zabalili? tongue

17

Koukám koukám, slušně se to rozjíždí.

18

Tak tento seriál má asi úspěch, neboť televize potvrdila další řadu. wink

Já bohužel stíhám koukat akorát tak na Walking dead, ale tomu teďka nastává pauza. Tak se kouknu na pár dalších dílů tohohle.
A uvidím.

19

taky koukám ... je to docela sranda ...

není to tak špatný ... Z-nado, Zunami ... Radiace atd ...   Murphy je borec ... ještě si vrznul ... big_smile

20

Jojo, akorát poslední díl už možná zašel moc daleko, aby je takhle ovládal. Jinak mi příjde že se postavy furt tenčí a nedoplňují nové

21 Naposledy upravil: Luna (2.12.2014 14:31:35)

Souhlasím s tebou ...

jen doplním

ty voe    Zombíci na viagře   LLLOOOOLLLL  big_smile

22

no bomba ... finále první série je supeeeeer

23

Podle mě to skončilo docela jako kdyby druhá série neměla bejt, navíc teď ztratili dalšího člena a Doc. to dostal...někde blízko do srdce
Murphy ze sebe udělal hada a tak tam zbyl v podstatě 10K a Warren big_smile a Občan Z je taky docela v prdeli

Fakt zvědav jak to vymyslí. Nebo druhá série bude prostě komplet o jiné skupince? Asi blbost

24 Naposledy upravil: Luna (8.12.2014 12:16:54)

mě se líbilo ... že se v záblescích poměrně detailně rejpaly v tom, jak to celé začalo ...
našli v podstatě pacienta0 i doktora co to svinstvo vyvíjel

ty rakety se zdá jdou pořád odklonit nebo pomocí selfdestruct zničit
třeba se ukáže že ten doktor byl loutka a někdo sedí mnohem vejš.

tvůrci vygradovali napětí jako by chtěli, aby lidi chtěly pokračování  ... ale souhlasím s tebou

a kdyby ne.. ještě je tam Mack a Addy?

ad Murphy ... zajímavej kousanec kterej jsem čekal ... a jak teď sakra vypadá  big_smile po tom co se svlekl z kůže?

25

Luna napsal:

a kdyby ne.. ještě je tam Mack a Addy?

ad Murphy ... zajímavej kousanec kterej jsem čekal ... a jak teď sakra vypadá  big_smile po tom co se svlekl z kůže?

Jakože by jsme sledovali příběhy toho sesterstva? big_smile Mack tam ale s nima není ne? Tam prostě chlapi nemůžou
Murphy asi vypadá dost nahatě, určitě má i schopnost přežít výbuch raketou.....

Už jsem vymyslel druhou sérii....
Do Murphyho to napálí raketa, díky mutaci to přežije a získá nové schopnosti - bude schopen způsobovat exploze myslí. Spolu s ovládání tak bude moci přimět jakéhokoliv zombíka explodovat a všechny je vybije. Tím zachrání lidstvo, ale pak vybuchne sám Murphy a stvoří odolnější zombíky, kteří se vyvíjejí. Tím že ale tyto bakteriální zárodky zombíků čekaly v Murphyho těle jsou elektronicky poupravené a třetí série tak bude o tom jak se radiokativní hrdina Občan Z bude hackovat do myslí zombíků a ty tak ničit....